Detoxikace organismu


Co jsou to toxiny?


Toxiny jsou vlivy narušující rovnováhu v našem organismu, a tím i jeho samočisticí procesy. Lze je rozdělit do několika skupin:


Dnes a denně k nám do poradny chodí lidé se stále stejnými příznaky. Jsou to únava, nespavost, vysoký krevní tlak a cholesterol, nedostatek hořčíku, cukrovka, bolesti kloubů, zažívací obtíže, dysfunkce štítné žlázy, ledvinové kameny, ženy velmi často přicházejí už po gynekologické operaci, často i po onkologické léčbě, dále děti se sníženou imunitou trpící alergiemi, astmatem, ekzémy. Dále jsou našimi klienty i lidé, relativně zdraví, aktivně sportující, ale s náročným životním stylem, kteří jsou v práci pod neustálým tlakem a uvědomující si důležitost prevence. Patříte mezi ně i Vy?


Proč se tak mizerně cítíte?

Dnešní strava nemá s výživou vůbec nic společného. Jíme toxickou, průmyslově zpracovanou  stravu  a o tom, že těch toxických látek  opravdu nebude málo svědčí fakt,že člověk sní za rok 6t jídla, z toho v současnosti připadá 250kg chemikálií, které tělo nezná a neumí zpracovat. Chemikálie, o kterých zde hovořím,  jsou jednak konzervační látky a barviva(většinou oficiálně povolené -  tzv.  aditiva "éčka"), stabilizátory,emulgátory a různé přísady, vylepšující chuť a prodlužující trvanlivost. O tom, že konzumujeme příliš mnoho cukru a až 12krát vice soli, než potřebujeme, se dnes píše téměř všude. Jíme velmi mnoho živočišných bílkovin a máme nedostatek rostlinných proteinů a vlákniny ve stravě. Mnoho lidí nad 50 let, ale i mladších, užívá řadu léků (včetně hormonů), které kromě jiných nepříznivých účinků současně zhoršují využití živin a mikroživin. Mnoho léků také poškozuje zažívací trakt, jiné zase způsobují změny metabolismu a další obtíže... a tak se Váš intoxikovaný organismus dostává stále více a více do tzv. buněčné podvýživy a Vy tím pádem do začarovaného kruhu,protože Vám je hůř a hůř.


Jak to změnit?

Objednejte se ke mě na individuální konzultaci a můžete tak zahájit svou vlastní cestu ke zdraví. Pokud máte problém, pomůžu vám najít cestu k jeho odstranění. Zuzana Káňová - Zvěřinská


Individuální 70minutová konzultace u mě zahrnuje:


Výsledky mých klientů jim opravdu mění kvalitu života – cítí nárůst energie a vitality, cítí zlepšení stavu psychiky, odeznívají typické civilizační choroby dnešní doby, pociťují zlepšení stavu kloubů, zlepšení kvality spánku.  Sami se přesvědčte. Nejlepší zkušenost je vlastní zkušenost.