Chybí Vám v životě perspektiva?

Uvítali byste možnost atraktivního přivýdělku či naprosté změny kariéry?

Naše centrum toto nabízí!! Úspěšně působíme nejen v Ostravě, ale také v dalších městech celého olomouckého, brněnského a zlínského kraje. Každoročně dochází k nárůstu zájmu o naše služby. V roce 2017 a 2018 proto plánujeme otevření dalších poradenských center v lokalitách nad 10.000 obyvatel.

Z důvodu dalšího rozšiřování hledáme vhodné kandidáty na pozici wellness poradce. Jedná se o práci s klienty na pobočce poradenského centra a o sestavování výživových programů zaměřených na zlepšení a udržení zdraví.

Vzhledem k časové flexibilitě je práce v našem centru velmi vhodná pro studenty VŠ a dále pro muže a ženy bez rozdílu věku se zájmem o zdravý životní styl.

Náplň práce:

Časová náročnost:

Požadujeme:

aktivní přístup, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, komunikativnost, spolehlivost, zájem o obor

Nabízíme:

příjemnou a zajímavou práci na pobočce luxusního poradenského centra, nadstandardní ohodnocení – při splnění pracovní náplně 15 hod. týdně - až 15tis. měsíčně, při práci na HČ - neomezená horní hranice příjmů, skvělý kolektiv, kvalitní zaškolení a rekvalifikace zajištěna, VIP školení v zahraničí, časová flexibilita

V případě zájmu o výše uvedenou pozici se neprodleně přihlaste k účasti na výběrovém pohovoru. Tato nabídka je časově omezena. Volejte obratem náš mobilní telefon uvedený v sekci kontakty, nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře níže, a my se Vám ozveme. Velmi rádi Vás poznáme osobně. Je čas převzít kontrolu nad svou situací!